کرم روشن‌کننده روز سینره SPF30 حجم 65 میل

کرم روشن‌کننده روز سینره SPF30 حجم 65 میل

39,900تومان
قیمت بدون مالیات: 39,900تومان
تولید کننده:محصولات سینره
کد محصول: کرم روشن‌کننده روز سینره SPF30
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

نام فارسی محصول : کرم روشن‌کننده روز سینره SPF30نام انگلیسی محصول : Pro-Lightening Day Cream SPF 30نور خورشید حاوی ویتامین «د» برای استحکام استخوان و ...
نام فارسی محصول : کرم روشن‌کننده روز سینره SPF30
نام انگلیسی محصول : Pro-Lightening Day Cream SPF 30
نور خورشید حاوی ویتامین «د» برای استحکام استخوان و جلوگیری از دردهای عضلانی مفید و مؤثر است اما تابش مستقیم نور خورشید بر پوست اثرات سوئی دارد. بر اثر تابش مستقیم نور خورشید بدن برای حفاظت و ترمیم خود شروع به تولید حجم زیادی از رنگدانه‌ای به نان ملانین که در لایه‌ی بالایی پوست قرار دارد و به عنوان محافظت‌کننده بدن محسوب می‌شود، می‌کند. ملانینی بیش از حدی که بر اثر این واکنش تولید شده موجب تیرگی پوست ناشی از آفتاب سوختگی می‌شود.
برای جلوگیری از این اتفاق باید از کرم‌ها و موادی استفاده نمود تا تولید بیش از حد ملانین را کنترل نماید. کرم روشن‌کننده روز سینره SPF 30، پیشنهادی ویژه برای این راه است. 
کرم روشن کننده روز سینره با فرمولاسیون قوی خود موجب مهار آنزیم تیروزیناز و به دنبال آن تنظیم تولید ملانین شده و به دلیل دارا بودن ذرات جلادهنده که نور خورشید را منعکس می‌کنند باعث روشنی و درخشانی پوست می‌شود.. این محصول حاویSPF  بوده که فاکتوری مهم برای حفاظت پوست در برابر نور خوشید و اشعه‌های UVA و UVB می‌باشد. وجود SPF موجب حفاظت پوست از اشعه UV و تیرگی و آفتاب سوختگی می‌باشد. 
ویتامین C موجود در کرم روشن‌کننده سینره در برابر تابش خورشید منجر به مهار آنزیم تیروزیناز و جلوگیری از اکسید شدن مواد آلی موجود در سلول‌های پوستی می‌شود. خاصیت ضد آفتابی کرم روشن‌کننده روز سینره مانع از آسیب‌های پوستی می‌شود که ممکن است بر اثر تابش خورشید به پوست وارد شود و وجود SPF هم عامل مهمی برای پیشگیری از آفتاب سوختگی و لکه‌های پوستی می‌باشد هم‌چنین مواد لایه‌بردار موجود در کرم روشن‌کننده  باعث ترمیم و نوسازی پوست شده و رنگ پوست که بر اثر آفتاب سوختگی تغییر کرده را روشن می‌نماید.
روش استفاده از کرم روشن‌کننده روز سینره به این صورت است : هر صبح قبل از بیرون رفتن و در معرض تابش نور خورشید قرار گرفتن، مقداری از کرم را بر روی پوست خود بمالید تا آسیبی به پوست وارد نشود.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!